Wybory samorządowe już w październiku. Tomasz Paciorek zaprasza na spotkanie

Wybory

Na spotkanie, którego jednym z kilku tematów będą wybory samorządowe 2018, zaprasza wiceprzewodniczący Rady Miasta Marki, Tomasz Paciorek. Spotkanie odbędzie się w Pałacyku Briggsów.

Na stronie marki.net.pl można zapoznać się z treścią zaproszenia:

„Szanowni Państwo

W wyborach samorządowych w listopadzie 2014 r., z ramienia Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”, uzyskałem mandat radnego miasta Marki w okręgu wyborczym nr 18. Dotyczy to ulic: Al. Marsz. J. Piłsudskiego strona nieparzysta nr 79-101 (od rzeki Długiej do ul. Słonecznej), ul. Bandurskiego, ul. B. Chrobrego, ul. H. Hoovera, ul. Okólnej strona parzysta nr 16 – 28A, strona nieparzysta 25C – 41 (od rzeki Długiej do ul. Promiennej), ul. Rejtana i ul. Ustronie. Niespełna miesiąc później Rada Miasta Marki powierzyła mi zaszczytną, ale i również odpowiedzialną funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Marki.

Starając się wykonywać powierzony mi mandat godnie i z należytą starannością zapraszam Państwa bardzo serdecznie na coroczne, sprawozdawcze spotkanie z działalności radnego - ostatnie w tej kadencji, które połączone będzie z przyjęciem od Państwa propozycji wniosków do projektu budżetu miasta Marki na 2019 r. Spotkanie odbędzie się w dniu

14 września 2018 r. w piątek o godz. 18.30 w Pałacyku Briggsów przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 96.

Celem spotkania będzie:

    Podsumowanie działalności radnego w kadencji 2014-2018.

    Przyjęcie propozycji wniosków do projektu budżetu na 2019 r. – dyskusja.

    Wybory samorządowe 2018.

    Interpelacje i zapytania do radnego.

    Sprawy różne.

    Zakończenie spotkania.

Jeśli ktoś z Państwa w tym terminie nie dysponuje czasem, a ma wnioski dotyczące okręgu nr 18 to zachęcam do kontaktu mailowego: radny.paciorek@marki.pl lub telefonicznego 501 550 416.

Z wyrazami szacunku

Radny Miasta Marki”

Źródło: marki.net.pl

Redakcja .

Udostępnij:


TomaszPaciorekspotkaniewybory samorządowe 2018

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz